AKIA ANADOLU ESNAFI İLE BULUŞTU

AKIA ANADOLU ESNAFI İLE BULUŞTU

Kaliteli ve güvenilir karoseri, ekonomik yakıt tüketimi ile kısa zamanda esnafın tercihi olan ULTRA LF12 ve ULTRA LF9 Anadolu esnafı ile buluştu.

Üretim aşamasında halk otobüs esnafı ile araç özellikleri konusunda daima irtibat halinde olunarak esnafın tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak AKIA ULTRA LF12 ve ULTRA LF9 kusursuz olunma iddiası ile esnafla buluştu. 12 Metre Otobüs kadar taşıma kapasitesine sahip olan AKIA LF9, 9 metre otobüsün masrafına sahiptir.

Sade ve modern bir dış dizayn benimsenen araçta iç kapasite de sınıfında lideri olacak düzeyde. Ferah bir yükseklik, 25 oturan 50 ayakta yolcu kapasitesi, tam alçak taban zemini, iniş ve binişlerde sağladığı genişlik, mükemmel düzeyde ki koridoru ve havuzu ile araç içi kapasitesi sektör esnafı tarafından tam not aldı. Cummins motor seçeneği ve Allıson Şanzıman ile özellikle belediyelerin ve Özel Halk otobüsü esnafının isteklerine tamamı ile cevap verecek bir araç.

Antalya Halk Otobüs esnafı tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Akıa tam alçak tabanlı ULTRA LF9 ve ULTRA LF12 tam alçak tabanlı özelliği ile müşterilere sunuluyor. Etkinlik süresince Antalya'da esnafın incelemesine fırsat sunulan araç tasarımı ve ekipmanları ile beğeni topladı.