AKIA büyümeye devam ediyor

AKIA büyümeye devam ediyor

Türkiye’nin önemli üreticilerinden AKIA “Şehrin Yeni Yüzü” sloganıyla müşterilerine uygun imkanlarla değişim fırsatı tanıyor. İstanbul’da başlayan teslimatlar başta, Ankara olmak üzere tüm ülke çapında artmaya devam ediyor...

ALÇAK Taban AKIA ULTRA LF 12 aracını piyasaya sunan AKIA’ya esnafın ilgisi günden güne büyüyor. Yeni teslimatlar ile otobüs piyasasındaki yerini hızla sağlamlaştıran AKIA, esnafın yeni gözdesi ol- ma yolunda, satışlarını hızla arttırıyor. İstanbul esnafı tarafından uzunca süre heyecanla beklenen AKIA, satışa başlaması ile beraber büyük ilgiyle karşılandı. Kısa zamanda sipariş yoğunluğu yaşanmasına karşın teslimatlar hızla sürüyor. Kaliteli ve güvenilir karoseri, ekonomik yakıt tüketimi ile kısa zamanda esnafın tercihi olan ULTRA LF 12, Özel Halk Otobüsleri’nin Turkuaz araçlarında hemen her gün yeni teslimatları ile “Şehrin Yeni Yüzü” sloganını hayata geçiriyor. Ekim Ayı içerisinde de Yeni İstanbul Halk Otobüsleri A.Ş.’ye bağlı esnaflardan Hacı Zeyrek Kocaman (B-096) ve Kıyasettin Kaçmaz’ın (B-099) teslimatları gerçekleşti. İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. üyelerinden Okay Turan’da A-132 nolu aracını AKIA ile yeniledi.

 

EKONOMİK VE RAHAT

Üretim aşamasında halk otobüs esnafı ile araç özellikleri konusunda dai- ma irtibat halinde olunarak esnafın tüm ihtiyaçları göz önüne alınan AKIA ULTRA LF 12 kusursuz olma iddiası ile esnafla buluştu. Sektör çalışma şartlarına göre dizayn edilen araç birçok özelliği ile piyasada adından söz edilir konuma yükseldi.

Sade ve modern bir dış dizayn benimsenen araçta iç kapasite de sınıfında liderliğe oynayacak düzeyde. 

Ferah bir yükseklik, geniş koridoru ağı ve havuzu ile araç içi kapasitesi sektör esnafından tam not aldı.

 

ANKARALI ESNAF

Şehir turları ile tanıtımı yapılan AKIA birçok farklı ilde de halk otobüsü esnafı ile tanışma imkanı buluyor. Satışları ile kısa zamanda piyasada isminden söz ettiren AKIA, uğradığı duraklarda esnafın yoğun ilgisi ile kar- şılandı. Ekim ayı boyunca Ankara’da Özel Halk Otobüsçüleri’yle tanışan AKIA esnaftan büyük ilgi gördü.

Üretim aşamasında da esnafın görüşleri alınarak şekillendiği belirtilen AKIA ULTRA LF 12 özellikleri ile esnafın ihtiyaçlarına cevap veriyor.