AKIA; ESNAFIN BEĞENİSİNİ KAZANDI

AKIA; ESNAFIN BEĞENİSİNİ KAZANDI

Geçtiğimiz günlerde Busworld fuarına 3 yeni ürünüyle esnafın onayını alan AKIA kullanıcıya ve esnafa araçları daha yakından tanıma ve inceleme fırsatı sunmak için İstanbul’un belli noktalarında esnafla buluşturdu.

 

AKIA ULTRA LF9, AKIA ULTRA LF12 ve AKIA ULTRA LF12 CNG araçlarını inceleyen esnaf ve kullanıcı araçlara yoğun ilgi gösterdi. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki belli toplanma noktalarında kullanıcı ve esnafla buluşan AKIA yetkilileri, ‘Gerek kullanıcı gerekse esnafla sık sık görüşerek araçlarımızı tanıtmak ve esnafın araçlarımız hakkında görüş ve önerilerini alarak kalite politikamızı daha ileriye taşımak için bu şekilde etkinlikler yapıyoruz. Esnafımıza araçlarımıza gösterdikleri yoğun ilgi ve beğeniden dolayı teşekkür ediyoruz. Esnafımızın görüş ve önerileri doğrultusunda hareket ederek toplu taşıma alanında hizmet ve kalitemizi daha da ileri götürmeyi hedefliyoruz’ şeklinde değerlendirmelerde bulundular.

AKIA ürünlerini inceleyen Halk otobüs esnafı ise ‘ AKIA ürünlerinde toplu taşımaya uygun bir şekilde esnafın ihtiyaçları bilinerek ve düşünülerek tasarlanmış. AKIA ürünleri kalitesi ve toplu taşımaya uygunluğuyla şu anda gerçekten çok ileri bir noktada. Esnafın birçok ihtiyacı ve yaşadığı bir çok sıkıntı önceden görülerek tasarım ve üretim buna göre düzenlenmiş. Önümüzdeki günlerde AKIA hakkında çok şey duyacağız ve göreceğiz. Şehrimize ve ülkemize hayırlı olur inşallah’ diye belirttiler.

AKIA yetkilileri, ‘Araçlarımıza esnafın gösterdiği beğeni ve ilgi bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. İstanbul Halk otobüsü esnafına teşekkür ediyoruz’ dediler.