AKIA İSTANBUL HALK ULAŞIM A.Ş. GENEL KURULUNA SPONSOR OLDU!...

AKIA İSTANBUL HALK ULAŞIM A.Ş. GENEL KURULUNA SPONSOR OLDU!...

Geçtiğimiz Nisan ayında, İstanbul Halk Ulaşım Aş.’nin Zeytinburnu Polis Evi’nde gerçekleştirdiği 9.Genel Kurulu’na sponsor olan Akıa bir kez daha esnaflara verdiği desteği yineledi. Yoğun ilgi ve katılımın sağlandığı kurulda seçimin ardından Akıa yeni versiyon otobüslerini tanıttı . Şehre ve yolcuya uygun,kalitesiyle ve donanımıyla göz dolduran araçlar esnafın beğenisini ve övgüsünü kazandı.

Akıa Ultra model LF12 CNG,LF12 ve LF 9(alçak tabanlı) araçlar ile şehrin yeni yüzü olmaya aday.

Akıa yetkililerinin yaptığı açıklama da ; esnafımızla sürekli iç içe olmak ve yaptığımız işlerden övgü ile bahsedilmesi bizi onure ediyor, kalite ve hızlı servis anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz ve ideallerimizi bu doğrultuda belirliyoruz. Hedefimiz 2 yıl içerisinde Akıa markalı araçlarımızın Türkiye’nin her noktasında hizmet veriyor olmasıdır. Aynı zamanda yurtdışı satışlarımız ile ilgili çalışmalarımıza da hızla devam etmekteyiz. Esnafımıza yoğun ilgi ve övgülerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız, dedi.

 

AKIA HALK OTOBÜSÜ ESNAFININ YANINDA

Nisan ayında yapılan İstanbul Halk Ulaşım A.Ş’nin İstanbul Zeytinburnu Polis Evi’de yaptığı Genel Kurul’a sponsor ola AKIA, esnafa her alanda destek olacağı mesajını verdi.

Bu sene 9. su düzenlenen seçimli genel kurulda 3 yeni aracıyla 2014 yılına damgasını vuran AKIA, İstanbul Halk Ulaşım A.Ş. etkinliğinde esnafla bir araya geldi.

Esnafın yoğun ilgi gösterdiği ürünlerini esnafa daha detaylı tanıtma imkanı bulan AKIA yetkilileri; ‘İstanbul Halk Otobüsü esnafının araçlarımıza gösterdiği ilgi ve bizlere gösterdikleri yoğun beğeni karşısında Esnafımıza teşekkür etmek istedik. Bu nedenle İstanbul Halk Ulaşım A.Ş.’nin düzenlediği genel kurula sponsor olarak hem ürünlerimizi daha yakından tanıtma fırsatı bulduk, hem de esnafımızın içinden geçtiği zor dönemde bir nebzede olsa destek olarak onlara her zaman onların yanında olduğumuzu göstermek istedik. Bir kez daha araçlarımıza yoğun olarak ilgi ve beğenisini gösteren esnafımıza teşekkür ediyoruz’ dedi.

İstanbul Halk Ulaşım Esnafı ise genel olarak araçların özellikle İstanbul’daki toplu taşıma sistemi için en uygun seçenek olduğunu, gerek ürünlerin ve işçiliğin kalitesinin ortaya çıktığı bu araçların esnafa işletmecilik konusunda büyük fayda getireceğini belirttiler.