AKIA İSTANBUL’DA YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

AKIA İSTANBUL’DA YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

İstanbul esnafı tarafından uzunca süre heyecanla beklenen AKIA, satışa başlaması ile beraber büyük ilgiyle karşılandı. Kısa zamanda sipariş yoğunluğu yaşanmasına karşın teslimatlar hızla sürüyor.

Şehiriçi otobüs pazarının durgunluğuna aldırış etmeden büyümeye devam eden AKIA siparişlerini teslime devam ediyor

İstanbul Halk Ulaşım, Özulaş ve Yeni İstanbul Halk Otobüsleri şirket esnaflarına araçları teslim edildi. Hemen her hatta görülmeye başlayan araç esnafın büyük beğenisi ile yayılmaya devam ediyor.

3 ay gibi kısa bir sürede yapılan büyük satışlarla 2014 stokunu eriten firma yeni yıl siparişlerini almaya başladı.

 

AKIA İstanbul’un her üç bölgesinde 10 araç teslimatını daha gerçekleştirdi. AKIA toplu taşıma esnaflarında C -271 ERCAN TARAKÇI, A-069 MAHMUT YİĞİT, B -218 AYHAN YILDIRIM, A-354 MEHMET DERVİŞ, A-416 CENGİZ KARABAY, A-183 OSMAN AKHAN, A 374 EKREM AKHAN, A-216 GÜLTEKİN AKSAN - TAMER UÇAR, A-395 MESUT YALAZ,         A-128 BAYRAM KURTARMIŞ’a araçlarını teslim etti.

                       

Esnafın tercihi AKIA

Üretim aşamasında halk otobüs esnafı ile araç özellikleri konusunda daima irtibat halinde olunarak esnafın tüm ihtiyaçları göz önüne alınan AKIA ULTRA LF 12 esnafla buluştu. Sektör çalışma şartlarına göre dizayn edilen araç birçok özellikle yakıt tüketimi ile piyasada adından söz edilir konuma yükseldi. Sade ve modern bir dış dizayn benimsenen araçta iç kapasite de sınıfında liderliğe oynayacak düzeyde. Ferah bir yükseklik, geniş koridoru ağı ve havuzu ile araç içi kapasitesi sektör esnafı tarafından tam not aldı.