AKIA TUZLA HATTINA TESLİMATLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ!

AKIA TUZLA HATTINA TESLİMATLARINI GERÇEKLEŞTİRDİ!

24 Nisan 2015 tarihinde Tuzla’a yapılan törenle yeni AKIA’lar Tuzla Özel Halkçısı ile buluştu. Tuzla hattının önemli otobüsçülerinden üç esnafımıza ait C-340, C-421, C-363 kod no lu otobüsleri teslim edildi. Teslim törenini sebebiyle esnafa kahvaltılı bir toplantı düzenleyen Tuzla Belediyesi adına Belediye Başkanı Sayın Şadi Yazıcı ve yardımcısı Ahmet Çabuk, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve ÖZTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Soydaş’ta teslim törenine katıldı.  

Araçlarını teslim alan esnaflar adına konuşma yapan Abuzer İçli ‘AKIA otobüsleri düşük yakıt tüketimi, sürücü ve yolcu konforu ile birlikte satış sonrasını da düşünecek şekilde bir üretim politikası ile üretiliyor. Bu anlamda bizim işimiz için en uygun araç AKIA’dır.’ diye belirtti.

AKIA adına Satış ve Pazarlama Müdürü Serkan Denizmen yaptığı konuşmada ‘Değerli esnaf arkadaşlarımızın bizi tercih etmesi ve bize destekleri bizi oldukça memnun ediyor. Biz bu değer ve sahiplenmeye karşı üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. AKIA ailesi olarak bugün, yarın ve daima esnafımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Esnafımızın yoğun ilgisi doğru yolda olduğumuzun göstergesidir.’ şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Yine törende bir konuşma yapan Tuzla Belediye Başkanı Sayın Şadi Yazıcı ‘ Esnafımızın yaklaşımından ve bize anlattıklarından AKIA markalı otobüsleri Şehir İçi Toplu Taşıma faaliyeti için en ideal otobüs olmuştur. Bu anlamda değerli sanayicimize teşekkür ediyoruz. Bu araçlar umarım Tuzla Halkı’na güzel bir şekilde hizmet eder.’ dedi.