AKIA'YA BÜYÜK İLGİ

AKIA'YA BÜYÜK İLGİ

Türkiye’nin önemli üreticilerinden AKIA, esnafla oluşturduğu iletişim sayesinde hem üretim aşamasında ihtiyaçlara göre hareket ediyor, hem de satışta rahat ediyor...

ÜRETİM aşamasında halk otobüsü esnafı ile araç özellikleri konusunda daima irtibat halinde olan, esnafın tüm ihtiyaçlarını göz önüne alıp üretim yapan AKIA, ULTRA LF 9 modeliyle esnafı buluşturdu. 12 m. Solo otobüs kadar taşıma kapasitesine sahip olan AKIA LF 9, masrafıyla kullanıcısını memnun ediyor. Sektörün çalışma şartlarına göre dizayn edilen AKIA LF 9, birçok özelliği ile adından söz edilir konumda. Sade ve modern bir görünümle gönüllerde taht kuran AKIA LF 9, iç kapasite de sınıfında lider olacak düzeyde. Ferah bir yükseklik, 25 koltuk, 50 ayakta yolcu kapasitesi, tam alçak taban zemini, iniş ve binişlerde sağladığı genişlik, mükemmel düzeydeki  koridoru ve havuzu ile araç içi kapasitesi sektör esnafı tarafından tam not aldı. Cummins motor ve Allison şanzuman ile özellikle, belediyelerin ve Özel Halk Otobüsü esnafının isteklerine cevap veriyor. 

MUTLU OLDULAR

Halk otobüs esnafı tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanan AKIA LF 9, 2 günlük tanıtımda, Taşdelen esnafından tam puan aldı. Etkinlik süresince Taşdelen’de esnafının beğenisini topladı. Esnaf ihtiyaçları ve beklentilerinin de ele alıp, görüşüldüğü tanıtım günleri yemekle son buldu.