TRANSİST’İN EURO 6 ARAÇLARI AKIA’DAN

TRANSİST’İN EURO 6 ARAÇLARI AKIA’DAN

TRANSİST’İN EURO 6 ARAÇLARI AKIA’DAN

Şehiriçi otobüs piyasasına hızlı giriş yapan AKIA, EURO 6 motorlu araçları ile TRANSIST 2015 Fuarı’nın gözdesi oldu.

Otomotivin başkenti Bursa’da üretimine başlanan AKIA yurt genelinde büyümesine kararlılıkla devam ediyor. İETT’nin organizasyonu ile düzenlenen Transist 2015 Fuarı’na 12 ve 9,5 metre şehiriçi otobüsleri ile katılan AKIA fuarda da esnafın gözdesi oldu. EURO 6 araç satışlarına başlayan AKIA fuar kapsamında yaptığı tanıtımlarla sipariş almaya başladı.

 

Yakıt Cimrisi AKIA Esnafa Can Suyu Oldu

Şehiriçi otobüs piyasasına girmesi ile esnaf tarafından büyük ilgi gören AKIA, kazançların düşmesi ve giderlerin artması ile sektörde ki farkını daha da belirgin hale getirdi. Geniş iç hacmi ile maksimum yolcu kapasitesi sağlayan araç yakıt tüketiminde ki cimriliğiyle de kısa zamanda büyük ilgi gördü. AKIA Ultra, Mercedes motor ve ZF şanzıman ile doğru Arge çalışması sayesinde esnafa giderden kazanç sağlıyor.

Satış sonrası hizmetlerle de ön plana çıkan AKIA, yetkisi servisi ile 7/24 hizmeti sayesinde esnafın mağdur olmasını engelliyor. Yol yardım ekipleri ve soruna acil müdahale sayesinde sefer kayıplarını en aza indiren AKIA araç değişim döneminde esnafın imdadına yetişiyor.